Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram
Hakkımızda

Hakkımızda

VAROL ÇADIR 1987 yılında çadırcılık sektörüne hizmet vermeye başlamış, Mehmet Varol tarafından 1999 yılında, bir aile şirketi olarak Ankara’da kurulmuştur.
Kuruluşundan bu yana imalat alanlarını Ankara merkezli olarak büyütüp, fabrikalaşmayı sağlamıştır.2009 yılı sonrasında Ortadoğu’da çıkan savaş nedeniyle, sığınmacıların barınma taleplerine çadır kentler ile çözüm sunmuştur. VAROL ÇADIR 2013 yılından sonra Çadır Yapıların tarım ve hayvancılık sektöründe önemli bir yer teşkil etmesiyle bu alandaki ihtiyaçları profesyonel olarak karşılamaktadır. Kuruluşundan bugüne, yenilikçi modern bir hizmet anlayışı ile imalatlarını gerçekleştirmeye devam etmektedir.

MİSYONUMUZ Varol Çadır; Ailesi, değişim gerekliliğini önceden okuyan, büyüme odaklı stratejiler geliştiren, kurumsal kültürünün bir parçası olarak toplumsal alandaki faaliyetleri ile sosyal gelişime hizmet etmeyi amaç edinmiş; yalnızca üretimde değil tasarımda, sunumda, pazarlama faaliyetlerinde, tanıtımda, satış sonrasında kalite sunmayı hedef edinen, iş ortakları, müşteriler ve tüketiciler ile güvene dayalı ilişkiler kurarak faaliyet sürdüren bir misyona sahiptir.

VİZYONUMUZ Değişimleri öngören dinamik yapısıyla Varol Çadır, liderlik, öncülük ve yaratıcılık vizyonuna sahiptir. Uygulamakta olduğumuz odaklanma ve değişimi yönlendirme stratejisi bu vizyonun bir parçasıdır.